Skip to content

PsyRadio.Pl

Automaty do gry Booongo

Automat Thunder Zeus

Temat starożytnej Grecji jest interesujący dla wielu miłośników gier hazardowych, więc nie wydaje się dziwne, że twórcy z Boongo zdecydowali się uwolnić automat Thunder Zeus, na którego rolkach idą starożytni greccy bogowie.

Pomimo wyjątkowości i nowości gry, rozgrywka w ogóle może być uznana za prostą i zrozumiałą. Panel sterowania gry znajduje się w dolnej części gniazda. Zarządzanie odbywa się za pomocą tradycyjnych kluczy "Bet", "Bat Max", "Line" i "Start".

BEZPŁATNA gra automatyczna THUNDER ZEUS

Na panelu sterowania znajduje się kilka liczników wyświetlających wszystkie rodzaje zmian wagi i wielkość bieżącego wzmocnienia. Szczegółowe informacje na temat pracy automatu znajdują się w dziale "Informacje". W razie potrzeby rozgrywkę można przyspieszyć, wybierając odpowiednią opcję na panelu sterowania.

Darmowa maszyna do gier Thunder Zeus ma kilka znaczących różnic w porównaniu do większości automatów online. Pole gry w symulatorze jest podzielone na dwie części i każda ma własne aktywne linie. Całkowita liczba linii wynosi 18, czyli 9 w każdej połowie. Kombinacje nagród tworzone są w klasyczny sposób: od lewej do prawej od trzech lub więcej identycznych symboli.

Szczególną uwagę zwraca się na funkcję symbolu rozproszenia, która nie tylko uruchamia 8 darmowych spinów, ale także łączy obie części przestrzeni gry, zwiększając tym samym szanse na osiągnięcie zysku. Co ciekawe, podczas uruchamiania darmowych spinów na bębnach pojawi się więcej dzikich symboli, co oznacza, że ​​będzie więcej zwycięskich kombinacji.

SYMBOLE I PŁATNOŚCI ZWIĄZKÓW ZE ŚCISKIEM ZEUSA

Minimalny zakład na linię to tylko 0,01 kredytu, maksymalna stawka za obrót to 90 kredytów.
Symbol błyskawicy działa jak rozrzut i rozpoczyna darmowe obroty. Pałac Olimpijski jest dzikim symbolem, który może zastąpić inne obrazy, aby stworzyć zwycięskie sieci.

Darmowy automat Thunder Zeus zasługuje na uwagę graczy, ponieważ ma niezwykły design i wysokie wskaźniki wypłat. Poziom zwrotu depozytu w grze Thunder Zeus nie jest bardzo wysoki - nieco ponad 95%, jednak średnia dyspersja i zaawansowane cechy postaci całkowicie eliminują tę wadę. Można bezpiecznie powiedzieć, że Thunder Zeus jest odpowiedni zarówno dla graczy początkujących, jak i doświadczonych profesjonalistów.