Skip to content

PsyRadio.Pl

Automaty do gry Booongo

Automat Halloween Witch

Automaty poświęcone Wszystkim Świętym nie są tak często spotykane w kasynach online kasyn. Twórcy Boongo naprawili tę niesprawiedliwość, przedstawiając darmowy automat do gier Halloween Witch kilka lat temu. Niezwykły i przynoszący zyski model wprowadza graczy w historię uroczej czarownicy, która jest gotowa podzielić się swoim skarbem, ale tylko pod warunkiem, że użytkownik przełączy się na jej stronę.

DARMOWA HALLOWEEN WITCH AUTOMATYCZNA GRA

Podobnie jak bezwzględna większość symulatorów z Boongo, automat ten działa na pięciu bębnach i dwudziestu liniach. Bez względu na to, ile gracz chciałby, liczba aktywnych pasm zawsze pozostaje taka sama, a wszystkie 20 linii jest koniecznie zaangażowanych w grę. Biorąc pod uwagę, że minimalny zakład w linii wynosi zaledwie 0,01 punktów, Halloweenowa Wiedźma może być interesująca dla początkujących graczy, którzy nie chcą ryzykować dużych sum. Maksymalny zakład na spin wynosi 20 kredytów, czyli jeden na linię.

W grze może być 1024 kombinacji, a wszystkie są zjednoczone przez fakt, że zwycięskie łańcuchy będą miały co najmniej trzy z ich symboli i zawsze od lewej do prawej. Wygrywanie jest zwykle definiowane jako iloczyn zakładu i współczynnika granej kombinacji. Jeśli w jednej linii występuje kilka zwycięskich kombinacji, bierze się pod uwagę tylko najwyższą. Jeśli wygrane są zbierane według różnych linii, są one sumowane.

SYMBOLE I WYŚWIETLACZE EMULATORA HALLOWEEN WITCH

Oczywiście głównym bohaterem na rolkach jest wizerunek dyni. Bohaterka gry Halloween Witch wygląda zupełnie naturalnie i podnosi do 1000 zakładów w przypadku upadku na wszystkie pięć bębnów. Czaszka, kapelusz, latarnia, duch, szekle, wampir i wiedźma są obdarzone mniejszymi mnożnikami.

Lampa dyniowa służy jako dziki symbol. Jest on w stanie nie tylko przynieść wygrane, ale także zastąpić inne symbole, aby uzyskać więcej wygrywających kombinacji. Nagrobek może wyglądać nieco przerażająco, ale spełnia najważniejszą funkcję symbolu rozproszenia. Ten obraz jest wypłacany w dowolnej pozycji niezależnie od linii i może przynieść darmowe obroty.

Liczba darmowych spinów zależy od liczby rozproszeń na ekranie. Symbol bonusowy jest zaprojektowany jako kocioł. Gdy pojawi się na ekranie, rozpoczyna się specjalna runda, zwiększając szanse na wygraną. W rundzie bonusowej gracz będzie musiał wybrać kilka składników w celu spajania skutecznej magicznej mikstury, a następnie wymienić ją na darmowe spiny u głównej bohaterki gniazda - czarownic.

Maszyna do gry Halloween Witch wygląda zarówno przerażająco, jak i interesująco, więc nie może nie przyciągnąć uwagi. Procent zwrotu w tym symulatorze nie jest tak wysoki - aż do 96%, wariancja jest uważana za niską. Niewielki próg wejścia oznacza, że ​​automat może być rozgrywany równie skutecznie, zarówno przy skromnych stawkach, jak i przy znacznych kwotach. W każdym przypadku, czarownica da nagrodę, jeśli linie zostaną zebrane kombinacje nagród.