Skip to content

PsyRadio.Pl

Automaty do gry Booongo

Automat do gry Nords War

Automat do gry Nords War słynnego dewelopera Boongo spodoba się przede wszystkim fanom popularnego serialu telewizyjnego "Wikingowie", a także wszystkim zainteresowanym średniowieczną historią, a zwłaszcza Skandynawią.

Wśród głównych zalet tego symulatora są różnorodne funkcje, prosty i dostępny interfejs, wysoki poziom zwrotu depozytów, unikalny system darmowych obrotów i kilka interesujących bonusów.

DARMOWA GRY NA AUTOMATYCZNEJ WOJNIE NORD

Automat do gry War of the Nords ma pięć bębnów i dwadzieścia linii, które są stale aktywne. Obrazy są umieszczane na ekranie gry w trzech rzędach. Minimalny zakład w linii to tylko 0,2 punktu, maksimum - 100 kredytów.

Oprócz klasycznej gry, programiści oferują kilka specjalnych symboli, płatne stery na indywidualne bębny i kilka specjalnych bonusów. Zwycięskie łańcuchy są tworzone zgodnie z tak zwanym schematem Wygraj oba sposoby, zgodnie z którym płatne kombinacje co najmniej trzech identycznych symboli mogą być dodawane zarówno od lewej do prawej, jak i od prawej do lewej.

Jeśli kilka kombinacji jest tworzonych jednocześnie w jednej aktywnej linii, brana jest pod uwagę tylko ta najcenniejsza. Całkowitą kwotę wygranych ustala się tradycyjnie: kwota zakładu jest mnożona przez współczynnik rozgrywanej kombinacji. Deweloperzy nie przewidzieli gier ryzykownych, dlatego zaraz po zakończeniu rotacji wygrane środki trafiają na konto gry.

SYMBOLE I PŁATNOŚCI URZĄDZENIA DO GRY WOJNA NORDÓW

Najmniej cenne, ale często spotykane na liniach, są postacie kart i liczb, które mogą zwiększyć kwotę zakładu nie więcej niż 100 razy. Symbol z obrazem tarczy ma mnożnik x300, skrzyżowane miecze obiecują zwiększyć zysk o 500 razy. Wreszcie symbol kasku pozwala mieć nadzieję na wygraną w wysokości 1000 początkowych stawek.

Dziki symbol to herb. Jest to rodzaj jokera, który może zastąpić inne postacie w celu tworzenia opłacalnych kombinacji. Dziki w postaci wikinga pojawia się w dwóch kolumnach i może wypełnić je od góry do dołu. Knight losowo wypełnia komórki.

W URZĄDZENIU GRY DANYCH NORDOWYCH SĄ DWA DODATKOWE RUNDA:

Freespins - darmowe spiny. Dziesięć darmowych spinów przekazuje pieniądze kasyna i nie wymaga od gracza udziału w rotacji bębnów. Jokery "przyklejają" się na ekranie i po każdym starcie bębny są przesuwane w dół jednej komórki.

Respin - ponowne uruchomienie bębnów, dostępne po zakończeniu każdego spinu. Opcja uruchomienia jednego bębna jest płatna i zależy od zakładu i możliwości wygranej. Liczba respinerów nie jest ograniczona.