Skip to content

PsyRadio.Pl

Automaty do gry Booongo

Automat do gry Hells Band

Uważa się, że sam diabeł pisze muzykę rockową. Jest mało prawdopodobne, że twórcy zespołu Boongo z pewnością będą w stanie udowodnić tę teorię. Ale zaprezentowali publiczności niezwykły automat Hell`s Band, którego głównymi bohaterami są muzycy grający dla ludzi w piekle.

Cóż, podczas gry bonusowej sam diabeł śpiewa głównych bohaterów. Straszny? Jest interesujące Następnie idź prosto do piekielnie interesującego i opłacalnego automatu Grupa z piekła rodem!

BEZPŁATNA GRA NA AUTOMATYCZNEJ PASKOWEJ PASKI

Maszyna do gry Hell`s Band oferuje grę na pięciu liniach i dwudziestu liniach, które są zawsze aktywne, niezależnie od chęci gracza. Te same stawki są dozwolone dla każdej linii. Minimalna możliwa stawka to tylko dwadzieścia kredytów na spin, maksymalna to sto jednostek monetarnych. Oprócz tradycyjnych symboli, gra Hell`s Band ma Wild and Scatter, a także tematyczną rundę bonusową, darmowe spiny i grę premiową.

Główne symbole tworzą zwycięskie kombinacje, gdy są zbierane w aktywnej linii w ilości nie mniejszej niż trzy sztuki. Kombinacje tworzone są tylko od lewej do prawej, ale nie w odwrotnej kolejności. Płatność tradycyjnie zależy od dwóch parametrów - kwoty zakładu na linię i współczynnika granej kombinacji.

PODSTAWOWE SYMBOLE GRY AUTOMATYCZNE PIEKŁO PIEKŁA

Na bębnach symulatora znajdują się nie tylko symbole tematyczne, ale także symbole kart. Te ostatnie są bardzo nietypowo stylizowane i wykonane w formie płonących obrazów. Obrazy tematyczne obejmują palce kostne, gwiazdy rocka z piekielnej grupy i promienie mieniące się spod nagrobka.

Ciekawą cechą automatu do gry Hell`s Band jest to, że w tej grze specjalne symbole zmieniają się regularnie, wyświetlane po obu stronach bębnów za każdym razem, gdy zaczynają się bębny. Funkcje znaków specjalnych są w dużej mierze tradycyjne.

Dziki symbol zastępuje inne obrazy i tworzy zwycięskie kombinacje tam, gdzie nie powinny. Scatter daje graczowi prawo do kilku darmowych spinów, a liczba darmowych spinów zależy od liczby symboli scatter. Przy okazji ten symbol nie jest powiązany z liniami i korzyściami w dowolnej pozycji na ekranie gry.