Skip to content

PsyRadio.Pl

Automaty do gry Booongo

Automat do gry Fruiterra

Automat do gry Fruiterra pojawił się około dwa lata temu i stał się jednym z pierwszych "owocowych" osiągnięć firmy Boongo. Średnia dyspersja i zwrot 94,7% depozytów sprawiają, że ten model jest odpowiedni zarówno dla graczy początkujących, jak i doświadczonych profesjonalistów, którzy są przyzwyczajeni do dużych zakładów. Video slot Fruiterra zdecydowanie zasługuje na szczegółową recenzję.

ZA DARMO GRĘ FRUITERRA

Z większości automatów pod marką Boongo, maszyna do gry Fruiterra wyróżnia się niestandardowym rozmieszczeniem zdjęć na boisku - 3x4. Na trzech obrotowych bębnach można skomponować 25 linii i są zawsze aktywne, niezależnie od pożądania gracza.

Minimalna stawka to tylko 0,25 kredytów na spin, maksymalna to 125 jednostek monetarnych. Za jedno losowanie możesz wygrać nawet 18 750 monet. Automat Fruiterra obsługuje technologię HTML i można go uruchomić online bezpośrednio na stronie kasyna i bez pobierania dodatkowego oprogramowania.

PODSTAWOWE SYMBOLE FRUTEROWE MASZYNY DO SZYB

W razie potrzeby każdy gracz może spróbować grać za darmo i bez rejestracji, aktywując tryb demo. W wersji demo nie można zdobyć prawdziwych nagród, ale możesz zdobyć cenne doświadczenie i dobrze poznać wszystkie szczegóły procesu gry.

Oczywiście wszystkie symbole pojawiające się na aktywnych liniach mają charakter tematyczny. Podobnie jak w wielu automatach do gry, w grze Fruiterra można znaleźć cytryny, winogrona, truskawki, arbuz, pomarańczę oraz kilka bardziej jasnych i soczystych symboli.

BONUSOWA gra urządzenia FRUTERA

Kiedy trzy, cztery lub pięć identycznych obrazów są zbierane od lewej do prawej w obrębie tej samej aktywnej linii, gracz otrzymuje wygraną. Jest on zdefiniowany jako iloczyn kwoty zakładu i współczynnika istniejącej kombinacji.

Frutta nie jest płatna sama, ale przynosi korzyści, gdy zastępuje inne zdjęcia i tworzy zwycięskie sieci. Dziki symbol może zastąpić dowolny inny znak, z wyjątkiem symbolu rozproszenia. Rozproszenie jest brane pod uwagę w dowolnej pozycji na ekranie, niezależnie od linii.

Symbol rozproszenia jest w stanie przynieść dodatkowe darmowe spiny. Liczba darmowych spinów zależy od tego, ile symboli scatter pojawi się na ekranie gry.

Maszyna do gier Fruiterra może być warunkowo przypisana wyłącznie do klasyki gatunku, ponieważ gra implementuje niestandardowe zasady obliczania płatności, istnieje nietypowy rozkład znaków na siatce. Owocowy automat Fruiterra zdecydowanie warty uwagi, bez względu na preferencje gracza.