Skip to content

PsyRadio.Pl

Automaty do gry Booongo

Automat do gry Fortune Multiplier

Mnożnik fortuny od znanego producenta oprogramowania dla kasyn online Boongo jest przykładem udanego połączenia klasycznego szkieletu z nowoczesnym wzornictwem i interfejsem. Automat został zaprojektowany w tradycyjnym stylu, ale ma ciekawe rundy bonusowe i specjalne gry.

Darmowa gra na automacie Fortune Multiplier jest rozgrywana na trzech bębnach i dziewięciu stałych liniach, które są zawsze aktywne. Zakład na linię zawsze jest wielokrotnością 15 i może wynosić od 0,15 do 150 kredytów.

WOLNA FORTUNE MULTIPLIER AUTOMATYCZNA GRA

Gra zawiera główne symbole, a także specjalne mnożniki, żartownisie, wygrane i gwardzistów. Główne zdjęcia tworzą zwycięskie łańcuchy w aktywnych pasmach. Zwycięska kombinacja składa się z co najmniej trzech identycznych symboli, a także w przypadku niektórych wariantów tak zwanych kombinacji mieszanych.

Minimalny współczynnik postaci automatu do gry Fortune Multiplier wynosi x2, maksymalna to x10000. Wygrywająca kwota jest określana jako iloczyn współczynnika granej kombinacji oraz wielkości zakładu w linii. W razie potrzeby każdy z graczy może rozpocząć grę na symulatorze Mnożnik fortuny za darmo i bez rejestracji.

W tym celu programista udostępnił specjalną wersję demonstracyjną. W trybie demo gra jest na wirtualnych kredytach. I niech ta metoda nie wygra prawdziwych pieniędzy, ale możesz zdobyć cenne doświadczenie i poznać wszystkie funkcje systemu.

SYMBOLE I PŁATNOŚCI EMULATORA FORTUNE MULTI PLAYER

Na bębnach automatu do gry Fortune Multiplayer znajdują się różne symbole, zarówno klasyczne, jak i tematyczne. Gra ma jokery i dziki symbol, wykonany w formie wojownika. W razie potrzeby symbol ten może zastąpić inne obrazy, aby uzyskać więcej zwycięskich kombinacji. Szczegóły dotyczące kosztu postaci można znaleźć w tabeli Mnożnika fortuny na automatach.

Pojawienie się na bębnach dwóch lub więcej żartownisiów oznacza początek bonusowej gry z respin. Środkowy bęben w tej rundzie pozostaje nieruchomy, a reszta obraca się, tworząc dodatkowe kombinacje.

Ogólnie rzecz biorąc, darmowy automat do gry Fortune Multiplier jest zbudowany w prosty i przemyślany sposób. W grze nie ma nic zbędnego, wszystkie zasady i subtelności rozgrywki są intuicyjne. Jeśli masz jakieś pytania, możesz skorzystać z sekcji "Informacje" w menu automatu.