Skip to content

PsyRadio.Pl

Automaty do gry Booongo

Automat do gier Book of Sun

Book of Sun to wideoautomat stworzony specjalnie dla wszystkich fanów kultury egipskiej i jej starożytnego istnienia. Tajemnica egipskich piramid przyciąga wielu miłośników hazardu, więc etapowy projekt darmowego urządzenia online Book of the Sun pozwoli graczom nie tylko cieszyć się atmosferą, ale także zrealizować wszystkie ich marzenia i pragnienia!

Automat do gry The Book of the Sun ma stylowy wygląd, przyjemny akompaniament muzyczny wspiera tajemnicę fabuły, a symbole migoczące złotem przyciągają wzrok i zachęcają do przygody!

DARMOWA KSIĘGA SESJI AUTOMATYCZNEJ SŁOŃCA

Ten automat wideo został opracowany przez Boongo, który jest stosunkowo młodym dostawcą gier hazardowych. Reputacja producenta jest pozytywna pomimo krótkiego okresu pracy. Ale to ten dostawca jest producentem, który wprowadza nowe pomysły i pozwala graczom cieszyć się nowymi wiadomościami o grach hazardowych.

Darmowy automat do gry Book of Sun jest dowodem powyższego, więc użytkownicy są tak szczęśliwi, że kręcą kołowrotkami. W grze znajduje się 5 bębnów, na których znajdują się symbole gry. Dla różnych kombinacji, goście muszą postawić na 10 linii, których liczba jest stała i nie może ulec zmianie. Aby otrzymać zapłatę, gracze będą musieli zebrać zestaw identycznych symboli w kierunku od lewej do prawej lub od prawej do lewej. Ze względu na to, że kombinacje są zbierane w obu kierunkach, wygrane zdarzają się dość często.

KSIĘGA SYMBOLI AUTOMATYCZNYCH GRACZY SUN

Płatne są te kombinacje, które mają najwyższą wartość. Jeśli gracze zdołają zebrać kilka zwycięskich kombinacji w tym samym czasie, będą one absolutnie identyczne, płatności na nim zostaną zsumowane. Wygrana zgodnie z wynikami gry zostaje natychmiast zaksięgowana na koncie gry, ponieważ nie ma tu ryzykownej rundy.

Zdjęcia na bębnach w pełni podkreślają motyw automatu, więc gracze tutaj mogą zobaczyć egipskich faraonów, jastrzębia, świętego ptaka, a także symbole w postaci kart do gry. Każde ze zdjęć zbiera własne łańcuchy, a zapłacenie wystarczy, by zebrać łańcuchy dwóch lub trzech identycznych symboli na liniach wygrywających. Najwyżej opłaconym symbolem automatu jest portret faraona, który przynosi graczom 500 zakładów.